Home / SpiritualitÓ e formazione / Intenzioni di preghiera M.I.

 CHI SEI TU, 
 MARIA? 
             SEGUIRE E IMITARE 
 MARIA 
             PREGHIERE               INTENZIONI DI 
 PREGHIERIA M.I. 


ITALIANO   ENGLISH   FRANCAIS   ESPANOL   PORTUGUES   POLSKI


Archiwum intencje


Intencje 2014

Ubodzy słudzy Pana jesteśmy na służbie ubogich.


STYCZEN
Aby prawdziwe ukazanie się Jezusa pomiędzy ludźmi natchnęło nas tymi uczuciami pokory i prostoty, które są konieczne do przyjęcia braci, których spotykamy na naszej drodze.

LUTY
Abyśmy od Niepokalanej uczyli się karmić tą wewnętrzną pokorą, która pozwala nam przyjąć każdą łaskę i manifestację Boga.

MARZEC
Aby czas Wielkiego Postu był okresem sprzyjającym dla życia według ubogiego stylu, który pozwala nam, we wszystkim, ufać pomocy Boga i odkryć Jego obecność w naszym życiu.

KWIECIEN
Aby nasze serca i spojrzenia były zawsze czyste i proste, aby móc zrozumieć uświęcającą obecność Zmartwychwstałego w każdej okoliczności naszej historii.

MAJ
Abyśmy od Niepokalanej uczyli się przylgnąć do Bożego projektu w duchu pokory i z jak największą dyspozycyjnością serca.

CZERWIEC
Aby Duch Święty inspirował nas odnośnie sposobu świadczenia o owocach miłości, pokory, radości, łagodności i życzliwości, które od Niego pochodzą.

LIPIEC
Abyśmy jak Chrystus, który czyni się „małym” w Eucharystii, potrafili dawać przykład ewangelicznego ubóstwa w miejscu i czasie, w którym żyjemy.

SIERPIEN
Abyśmy, jak św. Maksymilian w obozie koncentracyjnym, potrafili przekazywać Światło Boże w miejscach, gdzie gości ciemność desperacji.

WRZESIEN
Abyśmy, z sercem ubogim i pokornym, uczyli się od Niepokalanej uwielbiać Pana za cuda, które stale w nas dokonuje.

PAZDZIERNIK
Abyśmy dzięki naszemu świadectwu przyczyniali się do podniesieniu ludzkości cierpiącej i zniewolonej wszelkiego rodzaju ubóstwem.

LISTOPAD
Abyśmy, idąc na spotkanie z Chrystusem, który nadchodzi, pamiętali, że droga świętości polega na przyjęciu Go z tym ubóstwem serca, którego nas uczył.

GRUDZIEN
Aby ubogie narodzenie Jezusa uczyniło nas świadomymi wielkiego daru Wcielenia, poprzez który stał się ubogim, aby nas wszystkich ubogacić.

> Intencje 2014 komentarz


Powrˇt do poprzedniej strony